Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz BaKeSZ87 #27244 üzenetére

    Erre nem gondoltam.

    (#27245) sanzi89 Itt nem gyűjtenek semmit :( Csak az adományt maguknak. Nekünk egy osztálynak szeptemberben 11 csomag A4-es papírt kellett beadni, hogy tudjanak vázlatot, dolgozatot fénymásolni egész évben. Minden tanárnak egy csomag.

    Beküldtem egy csapot a suliba, mivel egy csepp víz sem folyt a bentiből, először ki akartuk cserélni mi, de nem engedték. Menjek az igazgatóhoz majd ő megcsináltatja a karbantartókkal...gondoltam én :W
    De neki ez Pesten engedélyeztetni kell mert szerkezeti változás...na itt kikeltem magamból :W Fiú iskola, egy emeleten egy wc és egy piszoár működik és még csapból se jön víz. De nem engednek csapot cserélni.

    Másik apuka ablak kilincset küldött be, mert kamasz fiúk lévén eléggé "illatos" a terem egy dupla óra után, na meg had tudják kinyitni az ablakot, hogy jöjjön be oxigén...persze ezt sem lehet..

    Ez a mai világba a Mechwart Debrecenben..

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák