Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mucika001

    újonc

    válasz Tomi84 #1 üzenetére

    Most olvastam amit írtál és sajnálom, hogy ilyesmi történt veled.Mi mindig a Kondor-Benz-nél tankolunk már lassan egy év,de még semmi baja nem volt az autónknak.Bár mi a kondorosi kúthoz járunk tankolni.Ott jó a benzin és még senkit nem hallottam, hogy panaszkodott volna.Az az igazság, hogy a kondorosiak 90%-a oda jár tankolni és nem hiszem, hogy e miatt megengedhetnék maguknak, hogy egy ilyen dolgot elkövessenek.Mert akkor eléggé romlana az üzlet.Plusz még az is, hogy a 44-es főút mellett van és az egy igen forgalmas út.Ezért útközben sokan megállnak tankolni.Ezért nem hiszem, hogy összességében igaz lenne a Kondor-Benz-re,hogy mindegyik kútnál vizezik a benzint.Pláne, hogy a benzin koszos lenne.Azt viszont teljes egészében elhiszem neked, hogy a Telekgerendási kútnál így jártál mert én nem tankolok ott és nem is tankoltam még soha.Ezért ha te ezt tapasztaltad akkor nagyon jó ha ezt megosztod másokkal is.Utólag csak annyit, hogy a Telekgerendásival ellentétben a kondorosi benzinkútnál jó a benzin!

Új hozzászólás Aktív témák