Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #3748 üzenetére

    pfff... én is jártam ~30km-re dolgozni. Akkor hallgattam rengeteg zenét :DDD

    Most beszélgettem főnökkel is, h milyen volt Pest. Az egyik -nekem fájó- emlék innen kimaradt. Csak hogy milyen országban élünk:
    Reggel a vasútállomásra tartva, ami a busz PU és egy multi mellett van, szépen "kirajzolódik", hogy meddig a városé és honnantól a MÁVé a terület. Város fűje levágva, mellette a MÁV területen majd' térdig ér a fű és a gaz... Vasútállomás olyan, mint 20 éve is volt: pisiszag bent az alap. Kint viszont 2 pad elérhető, a másik kettőt bevitték a melósok a kuckójuk elé, be is nőtte a gaz. Reggel a harmatban oda nem akartunk menni. A két pad egyikénél Navajo törzsi gyűlés volt, a másik előtt két barátságos hányástócsa...

    Mindez egy ~14k lakosú városban... kicsit kevéske pad, kevés virág, sehol bármi, amiért meg tudnám dícsérni őket. Másrészt a városvezetés is b.zi. Ha a MÁV nem tartja rendben, akkor meg kell b.szni őket, és kiküldeni -az egyébként is ott tébláboló- közmunkásokat, lenyíratni végig a füvet, abba a +20-40 m2 vágásba nem fog tönkremenni a város. Legfeljebb kevesebb $$$ tudnak ellopni.

    Természetesen keletinél is hasonlóak a viszonyok. Annyira keleti, hogy az már igazi balkán. Felújított részek szépek, a többi majd' rádszakad... kevés pad, pedig vasárnap még tömeg sincs... Ahol van pad, a folyosón, ott nincs hangosbemondó. Rendőrök ott mászkáltak igaz, pár arabot igazoltattak, de a hangoskodókat elkerülték szépen... ill. elő sem kerültek utána. Szolgálunk és Félünk... sebaj. ;]

    Jó lenne feltalálni vmi olyan bombát, ami minden MÁV tulajdont teleportál a napba. De lehetőleg egy másik naprendszerbe... :D ;]

    Az új metrókocsi viszont tetszett. Naná hogy tetszik, megdolgoztam érte! :DDD

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák