Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsivaagoo

    őstag

    válasz ViZion #17544 üzenetére

    Nem akarok beszélni róla, de már ittam. :D

    A bzui (a s3ggszőröm se kiváncsi arra, hogy tényleg az-e) manáger úgy jelentett fel, hogy 10:00-13:50-ig Youtube videót néztem és demoralizáltam a munkahelyi légkört a Disaster Recovery site-on. (Már ha lett volna mit egyáltalán demoralizálni.)
    Magyarán ki voltunk b...va egy ócska bérelt helyre, ahol 3 monitoros WS helyett 1 db 14"-os LCD monitor volt, hely pedig fele annyi sem, mint a normális munkahelyen. (Azt éppen szétkapták a hétvégén és pont az én team-em munkahelyeit számolják fel.) Csak a kis buzi a feljelentésbe azt nem írta bele, hogy a seggüket kimertem 10-ig a szarból és utána is mindent végig csekkoltam 5 percenként + azokat is kimertem a truttyóból, akiket nem is lett volna munkaköri kötelességem.

    De eddig minden buzi manáger rajtam gyakorolt a pozíciójának a 2. évében, és egyik sem kapott olyan visszajelzést, hogy velem ne próbálkozzanak, mert különben egy ortodox rabbit tolok fel kalapostul lábbal előre, vesco csizmástul az ülepükbe.

    Kb. ennyi + 5 Unikum + 4-5 sör + egy kis viszki és holnap megint reggeles műszak.

    -------------------
    Montammáhogy útálom a 21. századot? (Nem linkelek semmit, csakazértse.)

    Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

Új hozzászólás Aktív témák