Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz Gyuri27 #106968 üzenetére

    Reggelt' - elkéstem melóbó - de nagyon (1 órát) Ilyen sem fordult elő még velem. Úgy rámálltak a parkolóba otthon, hogy nem tudtam kiállni. Vártam törelemmel, aztán megjelent egy szemüveges idiótttta... övé volt a szuzuki (tegyem hozzá egyébként is az a fajta a ki versenyt űz abból, hogy hogy lehet a másikra ráállni). Jó reggelt kívántam, és néztem rá, de nem esett le neki még akkor sem, hogy nem poénból állok ott mint a facc a lakodalomban. Mondtam neki, hogy elnézést már hogy kora reggel borzolom az idegeit, de mért kell versenyt űzni abból, hogy ennyire rááll a másikra. - tegyem hozzá a parkoló másik fele tök üres volt, ráadásul a szuzukis előtt kb 2.5-3 méter marad el a következő kocsiig - ergó oda nem fért volna be csak egy polák max... Mondtam neki, hogy ez már nem az első ilyen eset, és ne csináljon versenyt a közel parkolásból. Mondtam neki azt is, hogy ha még egyszer ilyen lesz, én nem fogok szarozni, 4 defektes kerékkel ő is elfog késni melóból.

    Elnézést a ha most megbántok valakit, de napi viselkedés formákat követve szerintem a szuzukisok valami elmebajt is kapnak az autójukkal együtt. Nem a BMW-s meg a japán harcos itt a hülye, esküszöm, hanem ezek a magyar csoda tulajok. Előzöm erre visszavált és ő is rákapcsol, előtte meg 70-el ment a főúton... az út közepén megy és nem hajlandó elengedni, mert a városban csak 30-al lehet közlekedni, és ő önbíráskodik, bemászik a seggedbe, hogy megvakulj a lámpájától, úgy áll meg, hogy nehogy te kitudjál fordulni, elsőbbségadás smafu... stb... És ezekkel találkozok nap mint nap... Így szeretlek Magyarország, így szeretlek szuzuki...

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák