Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atenza

    senior tag

    válasz Találtgyerek #29002 üzenetére

    Most ráadásul ketten jöttek ahogy látod, kettő ellen egy AAA nem sokat ér, főleg ha egyszerre fordulnak rád két irányból.

    Flieger meg olyan hogy ha el is találod messziről (amihez rá kell készülnöd, folyamatosan figyelni a gépet mert amilyen messziről jönnek 1 pixel a repülő, a szemed kigúvad, közben repkednek a szálló alkatrészek, madarak , és a többi távoli AI gép meg minden bizbasz körülötted ami csak díszlet, és úgy kell koncentrálnod h megtaláld a repülőt. Közben persze addig a földön kiszednek :P

    Hamarabb kell kilőnöd a fliegert mint hogy ő kilóméterekről a rakétát), akkor a legjobb esetben 80-90-et sebez, persze ő lazán kilövi a rakétát, amivel kirakétáz téged és vígan vissszafordul, de ehhez egyedül kevés vagy, ilyen szintű gépek ellen jó ha 40-50-et tudok sebezni olyan messziről lőnek ki.

    Ez az egy bajom van a BF5-el, hogy a repülők nagyon OP-k tudnak lenni. Pedig nem most kezdtem én sem, földön tudok csinálni jó statokat, 50/10 körül tudok hozni, tehát tudok célozni, nyílván nem vagyok profi, de ha én mondjuk nem kezdőként szenvedek hogy kiszedjek egy gépet 1× is, akkor egy új mit mondjon?

    A szervereken meg a csapat 90%-a azt sem tudja mi a flieger.

    Aztán ha egyszer nagy nehezen kiszeded, ott van még két gép, és az is akit kiszedtél 30mp után jön újra mintha mi sem történt vola. :DD

    Én szerintem ezt úgy kellett volna megcsinálniuk, hogy ha meglepetésből jön akkor oké szedjen ki, mert neked a földre is kell figyelni, nem tudsz mindig a repülőkre figyelni, de ha nem meglepetésből jön akkor legyen már esélyed ellene. Ahogy ez meg volt jól csinálva az összes többi BF-ben.

Új hozzászólás Aktív témák