Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    Topikgazda

    válasz zzola #15809 üzenetére

    i5 nem elég játékra, ez azért szerintem elég erős kijelentés :_D
    Az,hogy esetleg a BFV-re nem elég, az már más.

    [ Szerkesztve ]

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

  • bul07

    nagyúr

    válasz zzola #15809 üzenetére

    2015 szeptemberébe még nem mondtak ilyet hogy i5 el kell felejteni játékra (Akkor 80e Ft-ba fájt nekem ez a proci, most meg milyen AMD kapnék ennyiért)

    Én balga azt hittem hogy jó sokáig elég lesz, bár 4éves lesz az idén de már +2
    éve érzem hogy kevés

    De igazad van kevés a i5

    Milyen már hogy egy 1050Ti nem tud kihajtani mert a proci 100%-on megy a vga meg 70-80%-on, oké hogy low meg 1680x1050 felbontás, na de akkor is, és így tud földön 45-59 repülés esetén 60-75 FPS-t

    Nagyon gondolkozok mi legyen
    Várom az új AMD procikat(vagy már meg is jöttek nem tudom) és talán ősszel elszánom magamat
    Bár lehet kivárom a következő BF-et mert ez még így játszható, főleg azért mert ha tehetem repkedek ott meg elég a meglévő FPS

    Talán nekem csak lapot meg processzort kell cserélnem ahhoz hogy a vga 100%-on ki legyen hajtva

    Csak ugye én nem szülöm a pénzt és anyucinál se tudom kisírni. :)
    És arra is számítok hogy a monitorom is bármikkor megadhatja magát, lassan 11éves lesz a drágám :)
    És ugye ha már monitor csere akkor 144Hz, és 80e Ft nekem a egy havi fizetésem 75%-a

    Tudom tudom keresni kell jobbat de, ha elmennék innen akkor albérletet kellene fizetnem, azt meg veszt sok
    120-140e t simán elmenne albérletre meg rezsire, meg egyéb városi költségek +30e Ft, tehát ha ezt hozzáadom a jelenlegi fizetésemhez 260e Ft-ot kellene kézhez kapnom hogy ugyan ott tartsak mint most

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák