Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz Lendova #13853 üzenetére

    Pont itt van a kutya elásva, mivel az a generáció amelyik bugG-n, fortnite-on és a többin nő fel az letestel ilyen team/squad core play-től ami mellet még élni kell a gameplay-el módtól függően!
    Szval jah...

    Személyszerint visszasírom squad CQ-t. Ott is voltak gondok a fejekben néha, de javarészt az választotta azt aki tudta mit kell csinálni, így sokkal több is volt az élvezet benne mint a többi módban *összesen! -
    *(ha nem volt szerencséd és nem fogtál jó squad-ot / csapatot)

    (#13854) Astroboy :

    Ott insta rush a B-re , vagy járművel távolabbi pontokra és ez win , (akik A-ra mennek ott a támadó oldalon azt mind kickelném) :DDD

    (#13857) The Nuke

    Igaza is van, csak sajnos az függ még másik 60-tól ;)

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

  • dkess

    őstag

    válasz Lendova #13853 üzenetére

    Én ennyi játék után álmodtam volna egy ilyen stat -ról, mint amilyen a képen van :) Akkoriban (tavaly kezdtem) a K/D -m kb. 800/2000 volt (most 3500/3500). Igaz "Battlefield szűzen" (utoljára a BF 1942 -vel nyomtam néhány meccsen LAN -on) vígan szaladtam előre vagy védtem első vonalban úgy, hogy kezdetben azt sem tudtam a pályákon, hogy "merre van az előre". Aztán rájöttem persze, hogy ésszel kell játszani - vigyázni kell magára az embernek. Hiába volt/van a "Play Details/Team" stat -jaim az egekben (több egy százalékon belül) mindenki a K/D -t nézi ... Azaz nem az a "hentergős" support vagyok, hanem az a egy meccsen akár 300 Resupplies/200 Repairs/5 Revives -os (ez ugye csak úgy megy, hogy ott vagyok a támadó hering raj mellett/mögött illetve a tank -ok seggében) fajta és, ha lövök mellé egy 7-2 K/D -t foglalás közben az már jó. Ez kb. a tábla felére vagy utolsó harmadára elég Support -ként ...

    Igaz már Assault -ként nyomom javarészt. Védőként az olyan pontokat fogom, melyek nem garantálnak magas K/D -t, de ha nem fogják, akkor remek Jackfrags "hátulról flankelős" lámahentelős típusú videó alapanyag lesz az egész bandából. Ilyen pl. Arras -on első "A" pont védő oldalon a jobboldaloi fal mellett belülről - érdekes módon ezt mostanában senki nem nézi pedig a falakon vígan beugrálnak illetve szemből vagy oldalról bejönnek. Innen jól rá lehet szaladni a tank -okra (ez a gyengém :) ) - főleg az utolsóelőtti patch (tank -ok erősítése gyalog páncéltörők ellen) tankok ellen nem nagyon megy senki. Alább egy ilyen Arras védő Assault stat mindössze 14-2 -es K/D -vel (egy "Assist as Kill" -t nem számolt a Kill stat -hoz). Egy Tigris elleni párbaj (összesen 12 PIAT kellett bele plussz a lőszeres ládák újratöltéséig gránátos puska, hogy legalább javítani ne tudjon) javarészt kb. kéttucatnyi gyalog ellenség mellett ("B" -re sokáig nem is mentek) végig az objective area -n belül. Ez kb. a tábla felére volt elég - azt mondanád rá stat alapján, hogy "fetrengős láma" akinek nincs hatása az eredményre, pedig a Tigris -es illető ügyes volt és végighentelte (volna) az egész bandát egy pillanat alatt, ha nincs egy (és csak egy) Assault aki nem lövöldöz rá is.

    Kilépés téma: én is kiszoktam néha. Rájöttem, hogy a nagyon lúzer csapatban nem élvezhető a játék és nem is tanulsz semmit (legfeljebb haldokláskor az ellent nézegetve ...). Két példa Hamada -ra az elmúlt napokból:

    Támadó: kezdek a kezdőn. Map -ra ránézve kb. féltucatnyi "pro-sznájper" a hegyekben a kezdő közelében. Két Medic azt játsza, hogy egymásra dobálnak Molotov -ot és újraélesztik egymást. Nincs már 200 ticket (Breakthrough), nincs foglalva semmi és nem is mennek foglalni - félúton kempel az egész banda. Az ellen oldalon a csapat egyharmada "csilliárd-nullás", másik harmada csak kb. 10 -el van plusszban, a maradék csak enyhe plussz vagy egyes néhány inaktívval. Nálunk kb. nincs aki pozitív K/D -vel van. Ha már lespawn -oltam, akkor megyek persze, de egy-két egyedül támadós halál után mit teszel ebben az esetben?

    Védő: Amennyiben nem eleve "Major defeat" képernyővel fogad a játék betöltés után, akkor azt látom a map -on, hogy az utolsó három pontot foglalják kb. 495 tickettel. A tábla kb. ugyanaz, mint amit írtam a támadó oldalra is. Te beállsz?

    Félreértés ne essék - én is "noob" -nak tartom magam, de legalább "noob as finest" :) .

  • prokxy

    veterán

    válasz Lendova #13853 üzenetére

    Ez az az emberke, aki tegnap olyan skilles volt? :D

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák