Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz Gery9112 #3025 üzenetére

    Mintha voodoo írta volna, h hány map lesz, meg milyen módok vagy még félig alszom és álmodtam.

    Gondolom egyébként, hogy azért nem mondanak konkrétat, mert nem tudják, h mennyivel lesznek kész.

    #3027) Kvg: sok pénz, persze, most a BF-re gondolok, viszont ha azt nézem, hogy a BF1-ben 900+ órám van, ezt leosztva nem sok, sőt!

    Most egy PS4-es GoW játék 15e Ft, kimaxoltam, tettem bele 50 órát, árban sokkal jobb a BF, de e GoW és egy élmény volt. PEdig ár-idő arányban sokkal rosszabb.
    A Horizon Zero Dawn-ba meg 100-at és került szintén 15e körüli összegbe, ha 24e a BF és abba is belemegy 1-200 óra, már megérte.
    Nem mellesleg ha olyan csapat jön össze, mint szokott, akkor különösen igaz a fenti.

    Ha meg úgy nézed, aki dohányzik (semmi bajom velük), ez egy havi adag, van akinek félhavi, én ezt skippelem, meg is van az ára. :)

    A 2080Ti meg luxuscikk, akinek telik rá, megveszi, akinek nem, az elvan a régivel, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák