Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz ingalls #3411 üzenetére

    Ez nem ezen múlik. Leírom, hogy én, hogy gondolom.

    Nekem volt x360/PS3 ...volt anno überpc-m és most van "gamer" laptopom. A HL-t pl. notira vettem. BF4-et PS3-mon kezdtem 200 órával majd notin belevertem még 800-at. Szóval fogjuk rá, hogy tudom miről beszélek. Én sosem szerettem érvelni egyik vagy másik mellett úgyhogy most is máshogy fogalmaznék.
    Gondolj bele, hogy micsoda hírverést csaptak most a konzolok körül. A csapból is az folyik, hogy húú a BF4 ilyen meg olyan szép lesz PS4-et. YT is csurig van vele videóval. Volt kemény marketingje. ÜberPC-nek nem. Azt aki ért hozzá....tudja, hogy nagyjából milyen alkatrészeket kell összeválogatni. Vagy tudja,hol kérdezzen. Aztán akkor megveszed a játékot...telepíted...driverezel...próbálod kitalálni, hogy mi a francért van .exe hiba. Miért áll le...stb. A csalókról meg ne is beszéljünk. Ez nem való mindenkinek. Mindig az fps-kontroller az érv a PC mellett. UT és CS1.6 óta nyomom az fps-t egérrel...hát én is néztem mint majom a ketrecbe amikor először beültem a Killzone elé. Olyan...nyögvenyelős volt. Aztán végigtoltam pár jól controllerre írt FPS gamet...Killzone-ok, Resistance 2-3. Bfbc2,bf3...a BF4 megjelenésekor nem is volt kérdés, hogy PS3-ra veszem meg. Csak aztán megjelent a 4 és eladtam mindent, hogy cserélhessek. Én is azt vallottam,hogy baromság de aztán rájöttem, hogy megszokható. Én pl. azért adtam el az über asztalim mert...valahogy idegesdített, hogy a szaros torrent miatt egész nap ott zúg az a f*s és pörgeti a villanyórát. Erre is gondolni kell. Ha van egy saját lakásod...és nem 100nm akkor nem biztos, hogy jól mutat benne egy fél szobát elfoglaló asztaligép.

    Természetesen ha rajtam múlna akkor lenne egy 300k-s überpc-m, oculust rifttel, lenne egy ps4,box a kinect miatt,ps3 (a régi címek miatt) meg egy jó kis noti a letöltésekre és hogy vihessem magammal a kockaságot meg esetleg még akkor toronyóra lánccal. :B

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák