Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Sz. Géza #13662 üzenetére

    Csak azért játsszak azzal a móddal mert nincs játékos, hát nem
    Ebben az izében 3db mód van és ez is sok mert nincs elég játékos, persze mert a játékosok döntöttek és időt se pazarolnak erre a részre

    Szerintem ebben a részben a conquest nem más mint gyaloghuszárok paradicsoma
    Járműveknek semmi esélye ha kicsit is ki akarják lőni
    És ez még régi érzésem ezzel a móddal kapcsolatba, és azóta még rosszabb lett a helyzet a bejövő irányítható rakéta miatt

    Míg az előző részekben azért a gyalogosnak ügyesnek kellet lennie ha egymagában vagy párban ki akart végezni egy páncélost(bf5-ben egyszer egy magam is ki tudtam lőni egy Tigris), de ebben a részben akár látótávolságon kívülről is tudja eredményesen támadni a páncélosokat

    Nem beszélve hogy automata dolgok is telibe tudják találni, ahhoz aztán kel tudás
    Tessék két példa pedig én nem vagyok jó gyalogos
    Tank kaput [kép], csak úgy eldobtam majd találja
    Csapatszállító heli kaput,[kép], ezt is csak úgy utána dobtam és lett sok sok kill
    És mindez Breakthrough-ba és nem erre hajtottam szándékosan

    Breakthrough módba még talán érnek valamit a járművek támogatóként, támadó oldalon

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák