Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz eugabesz #61880 üzenetére

    tegnap felmentem hozzátok 0-6-nál kiléptem, az ember még meg sem jelent nálam a monitoron aki lelőtt, csak miután lelőtt, ezt úgy, hogy zavodon C-D között alagútban egy irányban néztem, majd ugyanez 4x A-nál a föld alatt, nem vagyok nagy sniper, de mikor álló emberbe belelövök 3x telibe és még csak nem is hitelem...., azért járművezni még felnézek majd, de az ultimate assign.-eket nem ott fejezem be:P
    Snip3r_HUN: nekem ez inkább tűnik a szerver gyengeségének (hardver) de gondolom sok múlik a távolságon, a te gépeden, a net szolgáltatódon, a routereden, kábel, vagy wifi és még sorolhatnám:P
    de mivel egy adott szerveren mindig adja, egy másik szerveren meg mindig rossz (kivéve, ha kevesen vannak rajta, mert akkor adja), ezért gondolok a szerver hardver gyengeségére. Gondolom ez is úgy van felosztva, mint minden más, nyugatnak a jó vas, keletnek a régebbi gyengébb vas van bérbe adva, természetesen azonos áron, vagy drágábban :W

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák