Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz lofagi #46937 üzenetére

    de keresek, de a biznisz az biznisz, azért, mert van még nem kell elszórni ;)
    évek óta úgy fejlesztek, hogy visszaforgatom a pénzt, csak pár ezrest keresek 1-1 adásvételen, de a gépfejlesztés kb 0-ban van és mindig megfelelően erős a gépem és rengeteg hardvert ki tudtam próbálni, ezen a cserén 22eFt maradt volna a zsebben, kb 150-200adásvételen vagyok túl itt az aprón, eddig egy csalóval volt dolgom, ez a második, bár leinformáltam a gyereket mielőtt vásároltam tőle, másoknál minden rendben volt, lehet, csak a posta balf@szkodik, csak mivel pár hete futottam bele a csalóba, kicsit megingott a bizalmam az emberek felé:P
    Amúgy most vettem házat ősszel, hétfőn állnak neki a tetőnek (minden más fel lett újítva, majd még kerítés lábazat lesz vissza), szóval másra kell a pénz, de ez már tényleg nagyon off :)
    ja és mindjárt felrántom laposra a játékot, hogy le ne törölj, szerinted egy i5-2540M en és HD3000-en hogy fog futni :DDD
    regener: i5-3470 ezt dobta a gép:P

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seat Leon FR multi kormány, szép állapotú (2013 utáni leonokba benzin/diesel jó)

Új hozzászólás Aktív témák