Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz szmore84 #75282 üzenetére

    Vegyél fel barátnak és elküldöm ott a dolgokat!

    #75283) kisza25: TS-en fent voltam, láttam, h Perec néma, Te nem szoktál beszélni, Spangli meg egyedül miért beszélne, Perec közben szólt, h senki egy kukkon nem beszél, így nem is mentem be a szobába.
    IFV-nél megnézem majd a loadout-ot, mert nekem gyalogosok ellen nagyon gyengének tűnik, kb. mintha tollasütővel verném őket, annyit sebez, kivéve ha fejest lövök. Meg az újratöltés egy vicc, nagyon lassú.

    #75285) VAN der BOSS: 2x néztem meg Lockeren a Leaderboardot, h az ott az elején az a Bizarre? Tuti, ááá, nem, de bazze, tényleg ő! Szervizben a tank vagy mi? :)

    #75286) gyiku: mondtuk, h esélyük nem lesz! :) Meglepődtek páran, h megint az a map jön! :D
    Nem mellesleg ezen a shoti dolgon elgondolkoztam, hogy enginek használom, nagyon messzire ellő alap cuccokkal.Sajnos esélyem nem volt ACW-R-rel ellene. Legjobb esetben is 1 v 1-ben úgy jöttem ki belőle, h fejest kapott, de akkor is megölt. Kötsög SPAS NOOB! Ugye kisza?! :D

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák