Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz regener #51909 üzenetére

    majd mindjárt jön valaki és megmondja, hogy nem OP, mint a 3ban az m16, mert "van ami gyorsabban lő, van ami messzebbre pontosabb" stb..

    (#51913) VAN der BOSS: másabb a levegő keverék, tegyél be "stealth" perket, a 3ban is megmondták a "pro" helisek, hogy jobban mozog tőle az attack heli (de jelen esetben szerintem ugyanolyan hatást érhetsz el vele a birdben)

    (#51920) ingalls: a 3ban 1000x jobb volt a hitbox/hitreg meg úgy alapjában az infantry.. itt még a legutolsó retardált is lemákol 90 méterről állva lmg-vel tunkolva te meg pötyögtetve se tudod lelőni, ha nem adja be..

    (#51923) asdxv: nálam hd7850 2gb-n tökéletesen megy, FPS-t hozott rendesen és semmi akadás nincs, akkor most kivételes vagyok én is?

    (#51932) szunya1: költői túlzás? úgy beszéltél arról a 158-0ról, mintha minden körben meglőnéd közben még tankkal sincs tapasztalatod nem, hogy a kieges pályán tankkal arass.. :U

    (#51936) kovy29: kb. fele olyan a távolsága, mint a 3ban, de a legtöbb gunner nem equippeli, mert ők lelőnek mindenkit (legalábbis erre tudok gondolni, mivel aki beül mellém folyamatosan lő, igaz kurvára nem kapok semmit transport bonus-t meg mit tudom még mit.. de hát gondolom azért lőnek és nem azért, mert full retardáltak.. /ja de../)

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Új hozzászólás Aktív témák