Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz Foxmulder89 #28791 üzenetére

    "Az msaa nem parasztvakítás, pl fps játékokban mint a bf, pont jó, hogy jobban látni messzire.."
    :)) :DD :C
    Nagyon nem vagy képben a grafikai fogalmakkal!
    Az mssa és össze s testvére tényleg vakítás veszítesz a képélességen rendesen és semmi köze az esetleg LOD(objektumok és/vagy azok részleteink távolság függő megjelenítése a képernyőn) értékhez amiről te beszélsz, a shader procik mennyiségét valóban elnéztem de low grafika mellett nem sokat számít.

    "Az i5 3317u procid pedig egy i3, 2mag+HT extra alacsony órajelen.
    Kidobtál az U prociddal egy rakat pénzt, azért, hogy az intel helyetted feszelje alul, mert neked nincs rá fél órád.. :R"

    Persze és mindig indítsam újra a gépet és buheráljam a biost csak mert laptopon egy gombnyomásra akár extra energia takarékosba tudom vágni(900Mhz) + még 8 órán keresztül el FullHD videózgatók a vonaton ezért is U!

    "külső videokártyának pedig semmi értelme ilyen gyenge proci mellé, főleg ha usbs, az a sávszélesség nem videokártyára van tervezve."

    A komolyabb kártyákat "külső pci-e" slotba szokás dugni, te összetéveszted az usb-s vga konverterekkel!
    Raktam én már össze zajládát 15 éven keresztül és az még alapon is zajos pláne ha beindul! Az asus gameremet akkor sem hallottam ha a fülemet ráraktam játék közben!
    Persze értem én hogy védeni kell az ócó' alkatrészekből összetákolt PC-t is mert mégis csak van piaca!

    [ Szerkesztve ]

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák