Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ybron

    senior tag

    válasz v!ct0y #22189 üzenetére

    Engem most az dühített fel, de általában az esetek 90%-ban így van, ha bekempelek valahova, mert nagy a mozgolódás körülettem, szépen várok hogy jöjjenek, de csak nem jönnek, erre mondom megindulok, ahogy megindulok egyből 3-an is ott teremnek és leszednek, de mondom ,ez általában mindig így van, ez nem csalás ,de idegesítő(mintha ha játékot valaki direkt manipulálná). :DDD

    A másik, amit nem értek, mikor adott egy ellenség, elkezdi lőni háttal a csapattársat, lelövi én közben sorozom, aztán megfordul és két lövésből kinyír, az is kedvenc, nekem eddig egyszer volt olyan hogy egy ember hátulról sorozott megfordultam és sikerült lelőnöm, de ott nem volt még egy ellenség.
    Persze erre is van magyarázat...

    A másik kedvenc, mikor védem a zászlót, senki nem tudja hogy ott vagyok, csak sejtheti, bejön az ajtón futva, alapból tudja hogy jobb oldal vagyok és lelő, úgy hogy köpni nyelni nem bírok :D

    Harmadik kedvenc, mikor bent vagyunk a susnyásba, ahol szinte lehetetlen kiszúrni bárkit, pláne még ha rohan is az ember, erre szemből, futva ledarál az ellen, mondom biztos én vagyok a vak, mert általában még a tankot is nehezmre esik kiszúrni :D

Új hozzászólás Aktív témák