Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    válasz Nxn908xxx #24771 üzenetére

    Valamelyik nap felmentem tolni egy kicsit. Hát sokkal jobban élveztem mint a bf4-et, hiányzott már egy jó kis helizés, szerencsére itt még lehet. :K

    (#24773) Jeollam: Azért csaló valaki mert jó statot csinál? Menjél CQ-ra ott baszhatja a hackjét, heliből, tankból ugyan nem szed ki vele. ;] Ha valaki metróra, meg társaira jár az ne csodálkozzon ha hackerbe fut. De ha ez rád nem igaz, akkor nem kell magadra venni, én 1 kezemen mnegtudom számolni a mai napig hogy hány VALÓDI hackerrel futottam össze. (makrót nem nézve)

    (#24775) kovy29: Ja, rohadtul... Az nem szedi le ami/aki nem akarja. A hunner lövege erősebb lett és ennyi. Attól még ugyanolyan lassú fos, flare, ecm lassan tölt vissza, ecmmel nem lehet trükközni, below radar nincs, a TV nem öl egyből légijárműveket :O , a pályákon nincs semmi fedezék (kivéve sanghai), és ott van a temérdek cucc amivel ellehet pusztítani. Jetek, op noskill aa ami a hülye active radarral átlövi az egész pályát, vagy csak simán főlöveggel ledarál, gyalogoknál stinger, enemy base közelében automatikus aa, és most behozták ezt a hülye aa aknákat is.

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Új hozzászólás Aktív témák