Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • astroshooter

    csendes tag

    Mondtátok egy páran, hogy makró nélkül is lehet ügyes az ember, ha megszokta a fegyverét és már reflexből jól visszahúzza lövéskor. Ezzel kapcsolatban lenne egy felvetésem: egy fal előtt állva szinte mindenki jól vissza tudja húzni a fegyót, de harc közben más a helyzet, a visszahúzás függ a távolságtól is! DE!!! egy fegyver nem csak felfelé és oldalra húz, hanem szórása is van, méghozzá véletlenszerű!!! Egy jó makró nem csak visszahúz, hanem no spread-ként is működik, tehát a fegyver szórását is csökkenti és azt már nem lehet kézzel kompenzálni! ember nem képes a véletlenszerű apró mozgásokat kézzel levezetni, a lövedékek közötti milliszekundumokat betartva, lövésenként kompenzálni a szórást és közben a felfelé húzásra is figyelni. Ezért nem igaz az állítás, miszerint makró nélkül is ugyanolyan jól lehet lőni. lásd az alább mellékelt videómat. Ezt csak alátámasztani tudom, amióta én is vettem egy makrós egeret. Egyet mondhatok, előnyhöz nem jut az ember, csak kiegyensúlyozottabb lesz tőle a játék. DE!!! ÉN NEM HASZNÁLOM!! Mert igazságtalannak érzem a kevés és tényleg nagyon kevés nem makrózóval szemben. Őket sajnálom, engem meg néha szétvet az ideg, amikor 200-300 méterről leszednek futás közben egy m16a3-al. Tényleg pontos az a fegyver, ki is kéne tiltani a játékból, de makró nélkül egy 250 méterre lévő embert, aki nagyban fut és ugrál is, nem lehet leszedni vele! Még rövid sorozatokkal és egyes lövéssel sem!!!! Ez nem ügyesség kérdése! Persze lehet jó napja és egy jó sorozata is az embernek, de az nagyon ritka. Egy szó mint száz, a makrósok sokan vannak és kiegyensúlyozatlanná teszik a játékot a többiek kárára!

Új hozzászólás Aktív témák