Hirdetés

Aktív témák

  • eugabesz

    őstag

    Csak az érthetőség kedvéért és én nem is kívánok reagálni többet erre a témára.
    Megjött a VÉNY 5 emberrel a szerverre,hogy hogy nem,minden tagjuk egy oldalon,az ellennél nem hogy támadás,de még a védekezés szikrája sem volt látható,felfedezhető.El is kezdtek szivárogni a szerverről az emberek,amit részben megértek,mert ugye egy aktív,war-on edzett csapat ellen,nem sok esélyt láttak.(lehet küzdeni,abban van kihívás)
    Először szépen megkértük a csapatot,nem lennének szívesek osztódni,mint a sejtek,amire annyi történt,hogy egy azaz 1 egész ember átállt a másik oldalra,konkrétan a lábát lógatni.
    Aztán szó szót követett,mert ugye nem hagytuk annyiban,s a többség kérésére csapatostól kibannoltam őket.Megjegyzem Gyusza kérésére a ban-t később visszavontam,de már nem játszottak nálunk kollektíve.

    ....és akkor most jössz azzal,hogy aki nálunk jobb bannoljuk...elmész te a tudod hová... :F

    [ Szerkesztve ]

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Aktív témák