Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz Lmh #39221 üzenetére

    egy olyantól, aki CS-t csak mások monitorján látott, meg néhány versenyen - elsőre azt mondanám, hogy az MW3 a te játékod. gyors, pörgős, csak infantry, ha megtanulod a zsebkendőnyi pályákat, utána vakon tudod, mikor, hol bukkan majd fel az ellen. ugye csapatjátékra gondolom nem számítasz, free for all, meg esetleg TDM a lényeg. gyors vagy, jók a reflexeid, akkor nyert ügyed van egyedül is. minden COD-ot nyomtam multiban az MW3 kivételével, de az igazából egy MW2 új pályákkal.

    a BF3-mat azóta szerintem jobban megszerettem, mióta játszom. taktikusabb, ezerszer nehezebb sokáig életben maradni mert minden pillanatban bárhonnan jöhet az áldás. nagyon nem mindegy, milyen szettel indulsz, nem mindegy milyen perkeket állítasz be. minden kaszt más játékstílus. plusz a járművek, szintén eltart egy ideig mindegyiket profin vinni. de a jutalom is sokkal nagyobb. szóval nagyobb élmény és élvezetesebb. gyakorlatban ez annyit jelent, hogy SOKKAL tartósabb a BF3 multi mert változatosabb. már most tudom, hogy tutibiztos addig nyomom majd, amíg ki nem jön az új. remélem legkorábban 2 év múlva. :D

    nem tudom, segítettem-e.

Aktív témák