Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz zack #24028 üzenetére

    Lehet,hogy így lesz...de akkoris jó játék,amit sikerül gond nélkül eltölteni vele,azt élvezem mindig:)
    És ez a fontos.hibákat mindig lehet találni,unbalansz dolgokat is,stb....
    Kövezzenek meg,de nekem még az is tetszik,hogy a Metró mapra lehet menni abálni 64-es cq-n :DDDMert az is kell...úgyis szétjátszotta az ember a demóban...
    A codokban is van hiba,az idein meg még csak nem is változtattak,itt lehet mondani,hogy ms mint a bc2,van ami előnyére,van ami nemgyerebe,de mégiscsak más,próbáltak alkotni,és szerintem az indulás sokkal rosszabb volt a bc2-nél...Itt egész jó volt azért,a használható driverek is kijöttek még a béta alatt jellemzően.Mostmár csak finohangolni kell.Nekem az eleve jópont,hogy a hitbox ég és föld a bc2-höz képest,ha lekushadok,vagy fal mögé megyek,tényleg fedezékben érezhetem magam,nem a fal mögött 3 méterre halok meg.Lőni is ha az ember lő,talál,és végre ha bírja a célzókája,pumálhatja az ólmot,nem veszik el a töltény,végre ha kiugrok a fal mögül,meglepem az ellent,folyamatos ravaszhúzásra is megvan 3-4 kill egy tárból....nem a kényszerpötyögtetés a bc2-ben.
    Talán a mapokból lehetett volna kicsit csiszoltabb pár,még mindig nem érzem,hogy átlag a map felénél több ki lenne használva,vagy még annyi sem,hiába a sok tér,ha sok helyre nincs miért menni,bátrabban tehették volna széjelebb a pontokat,úgyis kutyagol az ember,ha nincs kire spawnolni...
    gy viszont látszat a nagy map,ha csak a közepén/2-3 szakaszon,folyosón járogat az ember.Rontja a taktikát is,mert nincs is miért igazán alternatív útvonalat keresni.
    Ami még hiányzik,hogy lényegében bárhová mehet az ember sok helyen.Kellene olyan maprészek,szakadék,akármi,ami kicsit darabolja a mapot,nem jó a "szűk folyosós",pl.codos map sem,de ez sem,hogy lényegében légvonalban lehet menni bárhová és kész,van pár domb,de nem dob sokat.Persze pl.a metro-féle baki sem jó....de az most legalább funkcionális,lehet menni darálni :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák