Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz lofagi #2193 üzenetére

    a BFH-ban lehet gyorsan ölni/halni

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

  • prokxy

    veterán

    válasz lofagi #2193 üzenetére

    Nekem egy BF4 tankozást ez nem űberel, nálam totál nem brutális. Egyedül a kis tankot vagy mi a tök, azt használtam legtöbbet, azzal legalább lehet haladni, a többi olyan lassú, h közben megvacsizom, mire eljutok egyik pontról a másikra. TS-sel barátokkal biztosan hangulatos, meg OP lesz, de így egyedül, konkrétan kiszálltam a landmark-ból és lelőttem a srácot, mert meguntam, h folyamatosan szívat, mert nem tudtam ráfordulni.

    Gyalogharcban valóban hajaz a HC-ra, ha erre céloztál, tényleg gyorsan meg lehet halni.
    Tegnap BF4-eztünk, egy kis op.outbreak, suppressoros M416 volt a kör első fele, másodikban Zeroval tankoztam, támogatás volt Perec és Kovy, hogy is fogalmazzak, nagyon jó körök voltak. A BF1-nek elég sokat kell letenni az aszalra ahhoz, hogy ezt felülmúlja. Mert ez a változatosság, ez a hangulat, nagyon ott van. Az oké, h itt is lesznek még választható gadgetek, stb, ami remélhetőleg jobban balanszolja a kasztokat, lesznek új mapok, módok, stb, kíváncsi leszek.
    Eddigiek alapján az alapot biztosan megveszem, ez nem kérdés, (hiszen a barátaim többsége, köztük Te is így teszel szerintem és a közös játék elég sokat számít a hangulatban), de a prémium csak az első benyomások után, nem akarok úgy járni vele, mint a Division-nel, h kb jól mutat a polcon, meg jó vga tuning tesztre az utóbbi 1 hónapban. :(

    szerk:BF1-re még vissza: az igaz, h én nem erőltettem túl a tankozást, mentem mindegyikkel kb 5-10 percet, de abból elég jól látni, h milyenek, inkább a gyalogsági dolgokra fókuszáltam, ill. mindent próbáltam megnézni, szóval amikor jött a request order, ha leader voltam, max 1-2x foglalkoztam vele, sokan meg egymás anyját szidták, meg kd fapperkedtek, nem is értem hogy most minek is mentek oda... :U

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák