Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomi0703

    őstag

    válasz w.miki #12948 üzenetére

    Mi 9T, már nem nagyon van ahogy elnézem. Kupon se nagyon van hozzá. Már kifutó cucc lenne pár hónap után? :F
    Én is őrlődök most. Note 7-et akartam 1 hónapja venni. De akkor már inkább megvártam a 8-at. Most ha a 8 árához tennék picit, lenne Mi 9 Lite. 9T kellene, csak nekem nem ér meg +60 dollárt a Mi 9 Litehoz képest. :DDD
    És ami a legjobban idegesít. Az a rohadt értesítő led. A Note 4-emen színes, jól látható helyen van. A mostani Note-oknál már nem is színes... Lite-on meg a 9T-n, meg olyan helyen van ahol nem nagyon látod asztalra letéve... Jó tudom, ott az aod, de akkor is... De, hogy a Note szériánál is csak sima egyszínű az kiverte a biztosítékot nálam. Szépen a mostanin be van állítva, hogy milyen értesítés milyen színű.

    Szóval arra jutottam ,hogy nem akkora előrelépés nekem a Note 4-ről 8-ra váltás. Kamerában mondjuk igen, hardverben is, ramban csak + 1 giga. De üzemidő rosszabb, kijelző panel ugyanaz, értesítési led, stb. sok apró dolog. Nem lenne meg az a hűha érzés mint amikor Redmi 2 Pro-ról váltottam Note 4-re.

    Bocs, hogy hosszúra sikerült, meg gondolom senkit se érdekel, csak jól esett kiírni magamból. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák