Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz poli27 #5709 üzenetére

    Egyszóval drágák és egy hobbi felhasználónak nem jelentenek semmi előnyt az "új frissítések" :D .
    Ezt a kijelző siránkozást nem igazán értem a P1-ekkel kapcsolatban, mióta meg van az AMS jó, ha kétszer használtam :DDD . Persze a Biqu szuperképernyő jó lehet azoknak, akik farmokat üzemeltetnek, de a többi ... :F
    Az "olcsó, csak szerszámmal cserélhető" nozzle-val szerelt CHT fúvókás hotendek mindenre is jók egy hobbistának (kipróbáltam), aki meg még gyorsabban akar nyomtatni az csak vegye meg a Biqu Revo Panda hotendet sok pénzért :D . Nyilván annak érheti meg esetleg, aki sokat termel vele és nem hobbiból nyomtat, ott lehet, hogy jelent valamit a sebességnövekedés a gyorsabb flow miatt.
    Én elég ritkán cserélek nozzle-t, ahhoz meg jó a "szerszámos csere" is, az sem sokkal bonyolultabb, csak hát az emberek lusták, és ilyenekkel meg lehet vezetni őket, hogy "szerszám nélküli fúvókacsere" (lásd a kapszulás kávét és a vele járó plusz szemetet, ami szinte senkit sem érdekel, mert kényelmes).
    Szóval nekem nem gond az a néhány, szerszámot igénylő fúvókacsere :D .
    Az "olcsó" alis lemezek meg nekem beváltak, nem fogok többet fizetni a Biqu-nak meg a Fystec-nek ugyan azért :D .
    Persze mindez szigorúan csak az én véleményem :DDD .
    Amúgy mind nagyon szuper :DD .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák