Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz VikMorroHun #770 üzenetére

    Ez valahol még érthető is. Egy nagyon öntudatos, arrogáns, mogorva karaktert ott hagytál a semmi közepén a vadvilágban. Ott kellett volna rád várnia naphosszat, hátha visszamész érte? Meg is ehettek téged félúton.

    Én is hiányolom a "főszereplő" hangját, de csak azért, mert azon kívül tényleg minden szinkronos. Tehát el tudom fogadni, ha nem minden szinkronos (akár vannak olyan opcionális események, ahol csak egy statikus háttérképet bámulsz feliratokkal és háttérzajjal, még grafika sincs), de mikor majdnem minden az, akkor kicsit kilóg a sorból, hogy nem opció, hogy ő is beszéljen.

    Vannak amúgy vicces dolgok. Mint pl. hogy totál kimerült a csapat egy épületen belüli harcban, kimentem a főbejáraton, ahol egy kivégzőosztag várt. Persze meghaltunk. QuickLoad, szétnéz, nem látni más kijáratot, map, fast travel, alvás... :))
    Ez azért érdekes, mert két embert is kiszabadítottam ketrecekből, akik valahol ki tudtak osonni. Sőt, az egyiket követtem egy "zsákbarlangba", ahol ő köddé vált, de én nem tudtam ott semmire kattintani, ugrani, stb (tehát tervezett módon kerestem már a harc előtt a "hátsó kijáratot", és látszólag van is, de én nem tudtam használni --- teleportálni viszont igen...). Bár az sem tiszta, hogy ha addig zárva volt a kapu, akkor odakint honnan tudták a többiek, hogy odabent vérfürdőt rendeztem (befelé szabadon beengedtek).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • válasz VikMorroHun #770 üzenetére

    2 hangsáv nem elég, mert fajonként kellene egy férfi és egy nő. Elég vicces lenne, ha a half orc-nak ugyanaz lenne a hangja, mint a halfling-nak.

    Egyébként a főszereplő beszél a legtöbbet, így önmagában lenne annyi hangfelvétel, mint az összes NPC együttvéve a játékban, hiszen mindegyikkel tud beszélni. Ha hozzávesszük, hogy mennyi fajta hang kellene a főszereplőnek, akkor valszeg több tíz gigabájttal nőne a mérete a telepített játéknak. De nem is ez a legnagyobb gond, így is majdnem tönkrement a Larian a fejlesztés közben, mert olyan sok pénzt felemésztett a játék. Valószínűleg nem fért volna bele, hogy ha ki kellett volna még fizetniük pár szinkron színészt. Itt másfél Gyűrűk Urányi szöveg (a könyv hosszát értve!) van a játékban, annak a fele a főhősé. Ennyi szöveg szinkronizálása évekbe telik. Valszeg már csak a költsége (a szinkron színészek bére) elérte volna a 100 ezres nagyságrendet dollárban.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák