Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz rgeorge #7089 üzenetére

    Értem. Így a 4.40-es HDS-el valóban hibátlan a vinyó! :R A dell kész, végre, minden ok. :)

    A call centeres gondolom azt mondta amit szabad, a gyártók sokszor hárítanak amit csak lehet - leglábbis tapasztaltam. Volt havernak egy érdekes sztorija múlt héten a toshibával... de mi nyertünk. :DD

    A progi egyébként, amit javasolt, a migration, az migrálást csinál, tehát kimenti vagy szinkronizálja a rendszer penyóra vagy hálóra, vagy onnan vissza. Nem tud tesztelni! :(( Szóval tényleg jó nagy hülyeséget mondott! :W

    Még megpróbálok ma néhány tesztet, ubuntu live cd-vel és win-es progikkal, hd tune eeroe scan, valamint találtam egy victoria nevű progit is.

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

  • s3toraph

    senior tag

    válasz rgeorge #7089 üzenetére

    Szia!

    Tényleg jó nagy marhaságot mondott a call centeres! :W Igen a samsung HDD részlege már a seagate-é, szóval a progi amit említettem a seatools nem véletlenül van a típusszámhoz. Pláne, hogy kiderítettem, régebben a samsung hdd tesztelő progi neve es-tool diagnostic volt. Google kidobta. Ezt kikerestem a samsung oldalán, és mit ad Isten, hát nem a samsunghdd.seagate.com-ra visz át a link? DE! :(( Szóval ők maguk linkelik be ezt a programot, nekem meg azt állítottam hogy ezt nem tudják elfogadni mert nem samsung vinyóhoz van! Most ennyire nem ért hozzá, vagy átvágta a fejem?
    A vinyó típusa még1x:
    Samsung HN-M500MBB 500GB 2.5"
    A fent említett oldalon a a product support fülön a listában így szerepel:
    Spinpoint M8 500 ST500LM012 HN-M500MBB
    Spintpont m8, akkor Spinpoint M Series Internal Drives-ra nyomtam, kiválasztottam a windows-os verziót a downloads-nál, szóval szerintem csak ez az ami kell hozzá. Nem?

    Egyébként most kihez forduljak hogy mi a megfelelő gyári tesztprogram a vinyóhoz? Csak a samsung, nem? Seagate-nek még magyar oldalt sem találok, angolul, nem tudok annyira hogy felhívjam őket...

    Szerk.: Ha felhívom a szervizt vajon tudnak érdemben bármit is mondani?

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák