Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Genius007

    őstag

    Srácok SOS!

    Van egy PackardBell TV44HC tipusu laptopom, i3, 4gb ram, geforce 630M 2GB, stb ...
    A gyári 500as HDD-t lecseréltem még annó SSD-re, a DVD helyére pedig betettem egy HDD Caddy-t egy 1TB-s vinyóval (WD).
    A történet a következő, már hónapok óta minden tuti volt, nem volt semmi probléma, erre ma amikor a C meghajtóról (SSD 1partició) elkezdtem letörölgetni a filmeket (win ujra lett téve, és a torr*nt automatikusan oda töltötte le), megállt a gépem. Az egér működött, de azon kivül semmit nem tudtam csinálni, csak a nyilat mozgatni Touchpaddel, de semmire nem reagált a gép.
    Kikapcsoló gombbal kikapcsoltam, majd be, és nem látja a vinyókat, az SSD-t is csak hébe - hóba, de hiába látja néha, nem bootol róla. Lehet hogy az IDE / SATA vezérlő ment tönkre?
    Ilyen esetben mit lehet tenni? Javítható egyáltalán szerintetek (látatlanba) vagy nem?
    Mert minden menne, de a vinyókat nem látja. Úgy sem, hogy a HDD Caddyt kivettem, és csak SSD maradt.

    Ötleteket kérnék, mert most írtó szükségem van a gépre, hát még arra ami rajta van. :S

    :R

    Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

Új hozzászólás Aktív témák