Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapo83

    aktív tag

    válasz R.axman #22712 üzenetére

    Nem tűnik rossznak a gép. Persze attól is függ hogy mire szeretnéd használni. A hardver alapvetően rendben van (persze azért csodát nem kell várni tőle) alkalmi játékra ( persze megfelelő kompromisszumok mellett ), netezésre, munkára, filmezésre alkalmas lehet. Ami az AMD kártyás gépeket illeti nekem semmi bajom nincsen velük kb ugyan annyi nVidiával szerelt gép kerül a kezeim közé ilyesmi hibával mint AMD. Szerintem alapvetően nem magával az AMD GPU val szokott lenni a baj hanem a trehány gyártásra ( nagyon gyenge minőségűek az alaplapok néhány gépnél ami a viszont nem az AMD hibája. Ami a garanciát illeti ha csak nem valami felsőkategóriás gépet veszel akkor kb mindenhol ugyan arra számíthatsz szóval csak a szerencsén múlik hogy épp milyen hangulatban van a garanciális ügyintéző. A lenovo gépekkel egyébként nem szokott gond lenni bár én nagyon HP párti vagyok de inkább Lenovo mint ASUS vagy Samsung :D
    Alkatrész ellátottság rendben van és sok helyen van márkaszerviz is. Ami az i3-4010U-t illeti egy nagyon kedves kis proci alig eszik valamit és a mindennapi használathoz elég is ( persze ne várjál tőle semmi nagy durranást sebességre)

    A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

Új hozzászólás Aktív témák