Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz tserrof77 #20195 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm szépen a segítő szándékot, sajnos ezeket már próbáltam. Ha pl. linkelt fix nincs fent, akkor a funkció gombok nem működnek. Ha fent van, akkor igen, de a wifi bekapcsolásához kellő FN+F5 nyomkodására csak a repülő üzemmódot lehet kapcsolni. De a rádiót ki-be azt nem. Eleve inaktív a kapcsoló, hiába cinálok bármit.

    Olvastam egy olyat is, hogy akkor csinál ilyet, ha nem angol nyelvű 8.1 van fent, ezt nem próbáltam, mert hiába raknék fel angol nyelvűt, vagy más, pl. magyar win 7-et, mert a gazdája 8.1-es magyar rendszert szeretne.

    Egyébként ez a gép nyár végén lett véve, és működött is a wifi rendesen. Csak szerintem jöhetett valami frissítés, és az betett neki. Mivel nem boldogultam vele, ezért újratelepítettem egy friss 8.1-el, és akkor már kapásból nem volt jó.

    Ki lehetne próbálni egy régi rendszerrel, de akkor melyik frissítést ne engedjük neki? Meg az is a baj, hogy napközben dolgoznak róla, nincs idő telepítgetni a gépet állandóan.

    Reméltem hátha valaki már találkozott ilyennel, és kapásból tudja, hogy mihez nyúljak.

    Baromi idegesítő tud lenni, egy ilyen kis hülyeség, már több időm elment vele, mint amit az egész gép ér. :U

Új hozzászólás Aktív témák