Hirdetés

Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Remélem, valaki fog tudni nekem valami hasznosat mondani az alábbi nyűgömre:

    Adott egy Asus W3N noti. Minden szép és jó vele, egy dolgot kivéve: az USB portjai nagyon ''furcsán'' működnek. Hogy ez miben nyilvánul meg? Nehéz érthetően leírni, az alábbi dolgokat tapasztalom többször, de teljesen rendszertelenül:
    - Bizonyos USB-s eszközöket nem hajlandó felismerni (pl. egy Kingston pendrive-ot, ami pedig más gépekben rendesen muzsikál;itt a csatlakoztatás után ''a hardvert nem lehetett felismerni'' üzenetet kapom)
    - Sony PSP csatlakoztatásakor szintén nem ismeri fel azt a gép, ráadásul ha hozzáérintem az USB csatlakozót (aminek ugye a másik vége a PSP-be van dugva) valamelyik USB porthoz (azaz elkezdem bedugni), akkor a másik portra dugott USB-s (infrás) egér ''világítása''/fénye kialszik. Ha többször hozzáérintem a csatlakozóhoz a kábelt, az egér villog és néha teljesen elveszti a kapcsolatot a géppel.
    - Egy Toshiba pendrive-ot használok, ezzel azt csinálja, hogy csatlakoztatás után teljesen rendszertelenül leválasztja (magától), majd újra felismeri. Van olyan, hogy szinte folyamatosan ''zenél'' emiatt a gép, 10 másodpercenként elveszti a kapcsolatot, majd úra felismeri az eszközt.

    Valami tipp/ötlet? Engem eléggé aggaszt a dolog. A Windows viszonylag friss, kevés eszköz járt rajta, nem használt USB-s eszközöket kitörölgettem, viszont a registryben nem turkáltam még ez ügyben. A noti már nem garanciális.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Aktív témák