Hirdetés

Aktív témák

  • brutaka

    tag

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, hogy mitévő legyek!
    Ugyebár a Mikrof*s kitalálta, hogy majd ő megszabja milyen irányba tudjanak fejleszteni a cégek, szóval kitalálta hogy a csodálatos oprendszere nem támogatja a Crossfiret, tehát a több videokártya kilőve.
    Nos én szeretnék egy Windows 7et, mert ez gyorsabb mint a hybrideket támogató egyetlen oprendszer, - na meg haladjunk a korral -, viszont nekem egy Fujistsu Siemens Amilo PA 3553 am van, amiben van egy HD 3200 (ati) és egy HD 3470.
    Jó oké, gondoltam lemondok arról, hogy 2 videokártyám van, marad a windows 7, elég lesz nekem a HD3470 teljesítménye is...
    Node.
    Drivert találtam hozzá 64 bitre, windows 7re ezzel sincs gond.
    Viszont hogyha letiltom az alaplapi VGA-t, a 3200.as atit, rögtön visszavált 1024x768 ra a felbontás és ha bármit állítanék, kiírja, hogy nem talált VGA-t. Mondom.. Remek. Akkor jön a CCC. Nemjött, kiírta, hogy nincs VGA. Gondoltam újraindítok. Mostsincs VGA.

    Mit csináljak most? Hogy tudnám elérni hogy ne menjen a 3200 de menjen a 3470?

    Ha újra engedélyezem a 3200at rögtön megjelenik hogy ottvan azért az a 3470 is..
    Nemtudom mivan, kérlek segítsetek

    Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

Aktív témák