Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Grincs

    veterán

    Sziasztok,
    Van nekem egy Sony U73T 4,3" navigációm. Nagyon szép nagyon jó, TMC is van benne hátha egyszer jóljön. 2007 szeptemberében vettem. Két problémám van. Frissíteni kéne a szovtverét mert iszonyatosan nagy hiányosságok vannak benne szerintem.Csak egy pléda ami hirtelen eszembejut a sok közül: Románia térképbe hiányos. Brassótól kb 70 kmterre van egy város Targu Secuiesc - Kézdivásárhely. Nah ez város nincs benne egyáltalán csak a következő. Azt hittem én vagyok a béna, hogy nem jól írom be de tényleg nincs benne. Próbáltam mindenhogy beírni, de akkor sem ment. Elvittem a sony bótba ahol 15 K ért meg is csinálták volna a frissítést. De mivel mondtam hogy garis ezért ingyen "megcsinátlták" ami szerintem nem történt meg, csak bekaták a fiókba meg kivették, mondván ingyen nem csinálnak semmit. A város változatlanul nincs benne. Kipróbáltam egy másik navit az elsőre rátalált ahogy beírtam. :U Szóval boldog vagyok. :W

    Lehet erre másik szoftvert telepíteni? igo-t vagy bármely mást? Mert ebbe eredetileg NAVTEQ van. Kijött már ebből azt hiszem két újabb verzió és hátha azoknak a szoftvere többet tud illetve a térképe pontosabb.
    Ha lehet valamit csinálni akkor hogyan?

    A másik kérdés, hogy hol lehet ilyen tartó konzolt, vagy ragacsot venni hozzá, mert a gyári elérett és darabogkban szakadt le. Így nem tudom felnyalni az üvegre. Ennyit a sony termékeiről. Ha 20 szor ki be tettem egyik autóból a másikba akkor sokat mondok.
    20K a gyári tartókonzol annyit meg nembiztos hogy ki szeretnék adni érte.

    [ Szerkesztve ]

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

  • Mr.Grincs

    veterán

    Valaki nem tud véletlenül olyan GPS tartozék boltot ahol a gps tartójához tudnék venni azt a ragasztót amivel felragad a kocsi szélvédőjére? A gyári lejött darabokba mert egy hülye akinek kölcsönadtuk nem lazította meg előtte, mielőtt levette volna. A gyári a sonynál 15K annyit meg nem adok érte...Előre is köszi a tippeket. Házi módszer is jöhet. :R
    Így néz ki a dolog....

    [ Szerkesztve ]

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz futár #779 üzenetére

    Ezen volt ragasztós cucc, de mivel sokszor volt használva ezért fokozatosan lejött így már nincs vákum nem tapad az ablakra...Ezért leszedtem az egészet hogy majd hátha találok rá ragasztót, magát azt a ragacsos korongot. Egyszer találtam de már el is felejtettem hogy hol.
    A telefontartó meg nem jó mert ez nem kicsi GPS hanem nagy, Sony U73T 4,3" colos.
    Próbáltam ilyen kart találni de nulla eredménnyel. :O

    A dobozában sajna nem volt tartalékragasztós balhé :W Franc essen a sonyba...
    Ráadásul a térképe is olyan elavult...

    [ Szerkesztve ]

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz futár #781 üzenetére

    Akkor szerintem ma vagy hétfőn elnézek az autósboltba hátha tudnak valami épkézláb ötlettel szolgálni..

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

  • Mr.Grincs

    veterán

    Sziasztok,
    Van egy ilyen navim, Sony NV-U73T, a problémám az lenne vele, hogy nagyon régi a gyári térkép rajta. M7 befejezett szakasza sincs rajta, így amikor mentünk horvátországba akkor a levegőbe mentünk a térkép szerint vagyis inkább a semmibe.
    Szeretném valahogy frissíteni, de ilyet még nem csináltam, esetleg IGO-t rakni rá vagy amit lehet, csak jó legyen és friss térképadatbázisa legyen.
    A másik Problémám a tapadókorong ragacs része lejött. Mert elhasználódott, olyan ragacsot hol és mennyiért lehet rá venni. Ilyen szilkon szerű cucc. Előre is köszi a segítséget. :R

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Új hozzászólás Aktív témák