Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Grincs

    veterán

    Sziasztok,
    Van nekem egy Sony U73T 4,3" navigációm. Nagyon szép nagyon jó, TMC is van benne hátha egyszer jóljön. 2007 szeptemberében vettem. Két problémám van. Frissíteni kéne a szovtverét mert iszonyatosan nagy hiányosságok vannak benne szerintem.Csak egy pléda ami hirtelen eszembejut a sok közül: Románia térképbe hiányos. Brassótól kb 70 kmterre van egy város Targu Secuiesc - Kézdivásárhely. Nah ez város nincs benne egyáltalán csak a következő. Azt hittem én vagyok a béna, hogy nem jól írom be de tényleg nincs benne. Próbáltam mindenhogy beírni, de akkor sem ment. Elvittem a sony bótba ahol 15 K ért meg is csinálták volna a frissítést. De mivel mondtam hogy garis ezért ingyen "megcsinátlták" ami szerintem nem történt meg, csak bekaták a fiókba meg kivették, mondván ingyen nem csinálnak semmit. A város változatlanul nincs benne. Kipróbáltam egy másik navit az elsőre rátalált ahogy beírtam. :U Szóval boldog vagyok. :W

    Lehet erre másik szoftvert telepíteni? igo-t vagy bármely mást? Mert ebbe eredetileg NAVTEQ van. Kijött már ebből azt hiszem két újabb verzió és hátha azoknak a szoftvere többet tud illetve a térképe pontosabb.
    Ha lehet valamit csinálni akkor hogyan?

    A másik kérdés, hogy hol lehet ilyen tartó konzolt, vagy ragacsot venni hozzá, mert a gyári elérett és darabogkban szakadt le. Így nem tudom felnyalni az üvegre. Ennyit a sony termékeiről. Ha 20 szor ki be tettem egyik autóból a másikba akkor sokat mondok.
    20K a gyári tartókonzol annyit meg nembiztos hogy ki szeretnék adni érte.

    [ Szerkesztve ]

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Új hozzászólás Aktív témák