Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acuka

    újonc

    Sziasztok! Csak remélni tudom, hogy megfelelő topicba írok, mert új vagyok. :) Segítséget szertnék kérni, mivel minél többet tájékozódom, annál tanácstalanabb vagyok.

    2 telefonom van, 2 különböző szolgáltatónál, de mindkettővel nagyon rossz a vétel. (Szlovákiában)
    Egyik szolgáltatónál sem tudják megmondani, milyen készüléket vegyek, hogy javítsak a helyzeten :Y . /Egyébként mindkét telefonom régi, nem okostelefon, cserére vár. /

    A legfontosabb szempont, hogy jó legyen a vétel.
    Nem akarok túl drága telefont max. 200 euróig. Igazából szinte tényleg csak telefonálásra használom, de azért a GPS nem ártana és jó lenne, ha a fényképező sem lenne túl gagyi. Nem használom játékra, sem netezésre a telefont, tehát ez nem fontos szempont.
    Ami a méretét illeti, nem szeretném, ha nagyon kicsi volna volna, mert közelre nem látok túl jól és a pici számok, betűk már gondot okoznak. (A túl nagy méret is zavrna, mert azt nem tudom normálisan megfogni telefonálás közben. )

    Azt már végképp nem tudom, merjek-e dual simes telefont venni, mert halvány lila dunsztom sincs, hogy ilyen árfekvésben van-e olyan mobil, ami az elsődleges szempontomnak megfelel. / tehát jó vétel/

    Arra szeretném megkérni a hozzáértőket, hogy adjanak tanácsot. Nagyon szépen köszönöm előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák