Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz mrlujoak #11992 üzenetére

    Értem,és köszönöm szépen a válaszod!Az az igazság,hogy a karcok a kövekező esetben keletkeztek:Volt egy időszak(kb 2 hetes),hogy elmúlt a lötyögés.Egyszerűen nem értem,hogy mitől,de elmúlt.Nos,akkor fain volt,masszív,de karcolta a gombsoromat.Mióta újra "lötyögős"(nincs 1 milis sem a kilengés,pontosabban oldalirányba van,de több helyen is olvastam hogy az normális),azóta nem jött elő több karc(pedig a masszívság előtt már már fellelhető volt egy pár darab).Azóta tényleg nincs több,és csak napfényben lehet látni,vagy körömmel végigtapogatva érezni a mélyedéseket.Az egyik ismerősöm 6500 slide-ja is esett,annak durvább a lötyögése...Minden irányba.Az pedig más tészta,hogy egy komplett házcserét tervezek,miáltal hátulról kiesett az arany Walkman jel,meg van rajta pár kisebb,de látható ütésnyom.Tehát nem a legtökéletesebb állapotú.Szóval az nem lényeg.Csak azt nem tudom,hogy számíthatok-e újabb karcokra,vagy valamilyen nagyobb kárra a lötyögés által.Nem értek hozzá,hogy milyen a slide mechanikája,hogy működik,és az esés által mi ment tönkre,mi kopott ki,hogy lötyög,erről nem találtam információkat sehol,pedig érdekelne.:U Mert ha nem karcol tovább,vagy karcol de csak kicsit,viszont más kárt nem okozhat(értem úgy,hogy használhatatlanná válnak a gombok,vagy eltörik a csúszka,vagy hasonló károk lesznek),azthiszem az amúgyis számításbavett házcsere miatt még várhatok a javíttatással.Jelen van a fedlap hátulján,kinyitva látható két oldalt levő csík is,de az talán minden hasonló telefonon van,új kora óta jön elő,ez a természetes kopás okán jött ki,gondolom,nem is zavar.Válaszod nagyon köszönöm!Sziasztok!

    Ui.:Hogy csinálnád meg magadnak a lötyögést?Én nem nagyon csináltam még ilyet,csak joystickot,meg hasonlókat,de ha egyszerű akkor nekilátok:)

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák