Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    köszi skacok ;)
    Leírom a szitut, kicsit hosszú és bonyolult számomra is picit érthetetlen, d emegpróbálóm.
    Szal vettem egy d750net t-nél részletre 2 éves hűséggel, a készüléket szerencsésen lenyulták, a számom átrakattam egy másik simre szal most egy régi telbe tom ahzsnáni amíg el nem döntöm mit veszek ehlyette, bementem, mondta a csóka, ha 14 napig nem rakatom át akkro egyösszegben ki kell csngetnem a fennmaradó készülékrészleteteit+a megmaradt 21 hónap előfizetési díját.Na most ugye ezt enm szeretném mert iegncsak 50e fölké rúgna.Ez esetben mehetnék el t-től de akkor még telefonom nincs, csak kicsengettem ezt az összeget.Mondtam ok persze én voltam részben a hibás ellopták tőlem, ok, tel, részleteit ki kell fizetnem , mondom akkro veszek megint részletre egy telt. és akkor csak a készülék fennmaradó részleteit bukóm, de nem csóka azt mondta még1x a számom enm átvihető, mellesgleg köteleően uj 0630assimet kell vennem amire kötelezően kell egy előfizetői csomag, ergo 2 előfizetést+2 tle. részletet kéne fizetnem, azt mondta azér tkaptma meg 7eért +12*nevetséges részletért a közel 50-60e telefont mert 24hónapig előfizetésben kell lennem aminek min. alapdíját fizetnem kell, ha hazsnálóm ha nem.Mondta ha nem hazsnálóma simet akkor is!!!, ergo eldobom magammal baxok ki.Bánom is midnneki mondta tudom nem szabad hűséget sehova aláírni, pláne nem előfzzetésest és 2 évre, melelsleg T-t nem szeretem, mert 1x már voltam náluk ésszívattak, de sjana ámulatba ejtett miylen olcósn adták, és hülye voltma, mind1 tanultam, többet ilyet nem etszek, d emostmár ebből kell kihoznom a legjobbat.
    A régi átrakatott számom akaorm továbbra is hazsnálni mert mindne ember ezt tudja, uj simmel semmit nem érnék ha készüléket vennék, fószer mondta max. dominoba veszek valamit a dominos simet eldobom 1800as lebeszélhetőséget bukok, de attól még max. a dominos sim megszünik, és nem kell arra semmit fizetnem, és az előfizus régi simmemmel hazsnálhatom,d e ugye domino jó készülékek t-nél nincsenek, k750et babonából nem vennék 41ért, mert iylne típust tünt el tőlem.
    Szal választásom vagy domino vagy valamilyen kártyafüggetlen teló amibe bele tom tenni a T-s előfizus sim-et.Mosta k610i-t nézegettem 28e és 12 éves aláírás ergo legolcsóbb előfizu 2e a kaméleon amiből 1e lebezsélhető, na most azzal megvenném28+ 2e*12be lenne a tel. ok néha berakosgatnám telefonálni, de gondolom a régi számos előfizus simmel is mükődne ami szintén kaméleonos, mert ugye én azta számom szeretném ahzsnálni(szintén ugye 1e lebezsélhető)ergo 2 előfizum lenne 2*2e havonta amiből 2e lebezsélhetek simcserélgetéssel. Vajon ez így meg e éri???? :U
    Tudom nem mert 28+24=52 ennyit a k610i nem ér meg, de egyszerre független tel. r emost 50-60et kiadni nem tok mert amik teszenek annyiba fájnak, olcsóbb tel.be is gondolkodok, de akkro tavasszal ameddigre lenen kesem erre ugyis lecseréknám ergo tuti buknék, ha most valami olcsót is megveszek, mert az megitn áron alul tudnám eladni.Ezért nem igazán füllik a fogam ehhez, de 12 hónapos legolcsóbb még1 előfizut tán kibírok havonta mert elosztva van, és mégis van egy közel elég jó telefonom, aminek a ''kényszerből vett'' 30as simét 1 év után lemondanám, addigra az elopott tel. részlete is lejár ergo csaka régi számom előfizját kéne fizetnem, és az ugy ok.

    Na ha valamelyiktek megértette és bele tudja magát gondolnia helyzetembe akkro nagyon léci adjon tanácsot ő hogy cselekedne.
    Ha valami nem clear leíorm még1x, de tényleg kíváncsi vok, ti hogy cselekednétek? :U
    Nem akarok xar telefont de egyszerre elég pénzem nincs rá szitu picikét :B

    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák