Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjoe91

    csendes tag

    Helló!!!!

    Van egy Alcatel OT556-os telóm, még 2005-ben kaptam, 2006-ban vízbe esett, előbb azt mondták nem lehet megcsinálni, a T-mobile pedig nem foglalkozott ilyesmivel, pár hónap múlva elővettem, gondosan kitisztítottam, szárítgattam, és láss csodát!!!Működött!!Csak a kijelző volt teljesen kék, bevittem egy szervízbe, ott meg tudták csinálni, csak a kijelzőt kellett kicserélni,(am hetekig hónapokig mégcsak be sem kapcsolt) hát visszakaptam, működött, de egy havernek odaadtam, mert kínálkozott h. majd ő függetleníti.Hát én hülye rábíztam, és jól elb@szta(azt mondja vmi hálózati kódot többször elrontott), simmel már csak azt írja ki h. Végleges zárolás, csak S.O.S hívás lehetséges, a T-mobilenál azt mondták h. nem tudnak mit csinálni, csak vki olyan csinálhatja meg aki nagy telefonguru.
    Az lenne a kérdésem h valahogyan lehetne még ebből újra működő telót csinálni??

    Ehhez a telóhoz pedig van 1lejárt dominó kártya(nem volt jó a teló így nm használtam a kártyát), azt valahogyan nem lehetne újra aktiválni??
    Köszi!!!

Új hozzászólás Aktív témák