Hirdetés

Aktív témák

  • GrandeP

    őstag

    válasz Dapro #40930 üzenetére

    Törlöm a wincsi tartalmát és kiveszem az elemet 5 percre... kész ennyi volt a "védelmed"!

    Legjobb az lehetne ha a mac címet ellenőrizné valami valahogy h az most a neten van, hol és mikor és milyen net előfizetéssel.. mert az ugye egyedi, és viszonylag ritkán változtatják meg..
    De ez ma még nem egy egyszerű dolog....

    Így tehet nyugodj meg, ha ellopják, akkor az el lesz lopva és ha csak valami miatt a pn/sn szám nem kerül a rendőrség hatáskörébe, akkor soha a büdös életben nem kapod vissza.. . és az új gazdája teljes nyugalommal és full módban használja majd..

    Matricázás, foszforeszkálós, móka szintén jó ötlet... jó is ha valaki nem tudja, nem vesziészre, akkor azon télleg rajta van. ha meg észreveszi, az is csak egy "anyag" oldja valami...

    Nincs tökéletes védelem, sehol semmiben sem.. max a "nyugodtabban" alszol 1-2 dolgo után... de az annak aki tudja h mitcsinál 1-.2 perc.

    nekem is van indításgátló a kocsiban amiről úgy tudtam h csak én tudom az indítási metódust, aztán egyszert beült egy autóvillamosságis és mire megkérdezte volna h "indításgátlós" már ki is ütötte... :U

    [ Szerkesztve ]

    NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Aktív témák