Hirdetés

Aktív témák

  • plmdr

    tag

    válasz cigam #14615 üzenetére

    No, addig sikerült eljutnom, hogy egy SATAs verziót ráintegráltam a pendrivera. Ezzel tovább is kúszott a telepítő, már kezdtem örülni .... legyalulom a vinyót, egy partíció, el is kezdi felmásolni a fileokat szépen ahogy kell. Vége a másolásnak, újraindítás és kopp ... Két választható továbblépési lehetőséget dob fel a gép, szó szerint:
    1. TXT Mode Setup Windows XP, Never unplug USB drive until after logon.
    2. GUI Mode Setup Windows XP, continue setup + start XP.

    Ha az elsőt választom, bejön a kék telepítő elölről, s szokásos módon felrakja a telepítő fileokat.
    Ha a másodikra megyek rá, ami szerintem sorrendben itt következne, megkapom a következő hibaüzenetet.
    A Windows nem indítható, mert az alábbi file hibás, vagy nem található.
    <Windows root>\system32\hall.dll
    Telepítse újra a fenti filet.
    OKÉ!
    Gondoltam akkor nem pendriverol fogok bootolni, hanem már a vinyórol. Át is állítottam a bootot, de nem, nem és nem. A következő üzenetet kaptam.
    A lemezegység valamilyen(!) hibája miatt a Windows nem indítható. A megadott rendszerleíró lemez nem olvasható. Nézze meg a rendszerindítási elérési utat és a lemezegység hardverét. További információért olvassa el a Windows futtatásához szükséges lemezkonfigurációról szóló részt az operációs rendszer dokumentációjában, illetve a hardver dokumentációjának ezzel kapcsolatos részét.

    További ötlet, segítség? Kezdem feladni. :( :O

    2006-05-20 15:22 | 207 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

Aktív témák