Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz inf3rno #31623 üzenetére

    Én bedobtam a szakcsoportba kérdéskörnek, de csak pár értelmezhetetlen megkeresést kaptam, meg elment a sztori teljesen más irányokba. Egy pro modell közvetítős jelentkezett, szarrábonyolított feltételekkel, csak a kérdésemre nem válaszolt, hogy mik a lehetőségek, aztán valaki kiajánlotta a barátnőjét, a tervezett dátumig semmi nem derült ki, kérdésre nem válaszolt, majd vártam +1 hónapot, rákérdeztem, jajj nyaral, modell sem ér rá, blábláblá, de az én kurva anyám volt, hogy ennyit vártam. Én meg csak a koncepcióra vártam :-)

    Igen, elvileg lehet, gyakorlatilag meg falak és titkolózás van mindenfelé, meg komolytalan dolgok.

    Ezt a kérdést dobtam be, csak kár, hogy sok poszt törölve lett, mert szerintem tanulságos volt:

    "Helló!

    Szokott valaki ügynökségtől kérni modelleket?Merre induljak el, ha ilyesmi gondolatom támadt és kellene pár alany ilyen-olyan projekthez? Googlénak elsőre nem esnék neki, mert biztos beletenyerelek az első 20ba, akik csak nagyban és hosszabb távú filmes castingolásban utaznak, ezért kérdezmém itt, mert szerintem mindent is láttatok. Aztán ha nem jutok előbbre, akkor párat véletletszerű algoritmus alapján felkeresek.Nyilván sejtem, hogy az árazás a szakértés/kivitel/tudás projekt minőségi mennyiségétől és sok más szorzótól is függ, de mire számítsak az átlag piacon, ha akár kezdő kategóriás, még szárnypróbálgatós modell is jó lehet (elvégre a minimális referenciáim alapján én sem vagyok az a nagy király) mert nem a Life magazin címlapképét tervezném megoldani, hanem átlagos utcai/külvárosi pár órás örömfotózkodás, tanulás, gyakorlatozás a célom?"

Új hozzászólás Aktív témák