Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz inf3rno #25803 üzenetére

    ha internet is megy rajta, akkor viszont visszafele irányba is kell erősíteni, annál meg ha nem megfelelő, akkor elég nagy bírságot rád verhetnek olyan címen, hogy zavarod a hálózatukat.

    Ezt most hogy?

    Az átvételi pontig a szolgáltató garantál egy jelszintet, ha az megvan, akkor részükről kipipálva. A modem ott van, amit adnak. Abból te már etherneten viszed a jelet oda vissza. [link]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz inf3rno #25803 üzenetére

    :R
    Szolgáltató szakija szerint a TV mennyiség az nem befolyásolja. (Digitális jel van, nem csak Manual)
    Csak TV szolgáltatás van.
    Internet az Telekomtól van (4 eres telefon kábelen) és a 2 két külön szolgáltató / kábelen jön. Mindjárt felmegyek padlásra és lövök egy képet, hogy lásd miről beszélek és fogod érteni a kép alapján. :K

    Ja és az is egy zavaró tény, hogy a 4-es elosztón az egyik ágon van egy 2-es elosztó amiből az egyik jel forrás(t) továbbítva van /szomszéd/ (20-30m kábellel) másik 3 TV -re biztosan. Tehát 7-8 TV van kötve rá, ez nem is gond, de a kábel hosszúsága (ilyenkor tudtommal jelerősítő / szűrő (vagy mi az) szűkséges és a kábelek keverése (fehér/fekete) és sok csatlakozási pont tovább zavarhatja / gyengítheti a jelet.
    Szomszéddal beszéltünk és azt mondta, hogy intéz valamit (maguknak) és a 4-es elosztó nekünk elég lesz, aztán ha ez lezajlott, akkor fogok szólni a szolgáltatónak és kicseréltetem az egész lakásba a kábelezést újra (egyre) /majd képen látod milyen kokányolások vannak az egészben (rendszerben) :W

    Itt a régi antenna rendszeres tévhit van (sokak fejébe / ősökébe kb.) mikor még egy Antenna volt a (80-as 90-es évek) tetőtérbe / padláson és a szomszédhoz át volt vezetve az antenna kábel...

    MD
    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák