Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WP14

    őstag

    válasz Angel2014 #54162 üzenetére

    Telepítsd újra a rendszert előlről, AHCI beállítással és csak az SSD legyen addig rádugva!
    Ha kész a rendszer, kikapcsolod és rákötöd többi vinyót. Lemezkezelésnél pedig olyanra formázod, (particionlod) amilyenre szeretnéd, amit jobb klikk a START (ablakok) ikonra bal oldalt legalul érsz el.

    [ Szerkesztve ]

    Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

  • MrDerekas

    addikt

    válasz Angel2014 #54162 üzenetére

    Dehogy baj. Csak nem értettem mi a bajod azzal, hogy biosban nem látszik. Ennek sokminden lehet a hátterében (akár egy jumper áthelyezés is megoldhatja, hogy látszódjon) Csupán jó lenne tudni, hogy rendszer alatt sem látszanak? Két lehetőséged van. Parancssorból, helyreállítási menüből, esetleg csökkentett módban beadod neki az ahci-hoz szükséges driveret és restart. Vagy reinstall az egész rendszer. Ez az egyszerűbb.

    (#54164) Peti198506 Monitor ellenőrizve? A kábelt hogy zártad ki, mint hibaforrást? Amit még tehetsz: Monitor másik gépen tesztel, a vga kimeneti portjait is végig teszteled, másik fajta kábellel is.

    (#54167) M0ng00se Szerintem kicsit túlmisztifikálod. Hogy miként jobb, azt a proci hűtő ismerete nélkül senki sem mondja meg neked. Ha "takarásban" vannak a kis bordák a széliránynak, akkor nagyok is lehetnek azok, akkor sem érsz el vele érdemi javulást, ha meg topflow a hűtő, akkor felesleges bordázni. Tesztelned kell, melyik hozza a várt hőcsökkenést. (Azokkal a bordákkal sztem nem nyersz két egész fokot. Modding topicban egzaktabb válaszokat is kaphatsz ;) )

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák