Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • ingalls

    senior tag

    Sziasztok
    Volna egy technikai kérdésem: eléggé instabilan megy az operációs rendszerem (egyelőre xp-t használok), és nem tudom miért szokott le-lefagyni. Pillanatra villanó kékhalál, majd ismételten, mielőtt az xp üdvözlős képe megjelenne. Az alaplapom Gigabyte 790XTA-UD4, amibe Phenom II-es processzort raktam bele, Kingmax ddr3 ramot, ezek pedig egy corsair HX620 moduláris táppal üzemelnek és ideiglenesen, amíg pénzem lesz valami normális vga-ra, (szerintem ő a ludas) egy régi-régi PCI-E geforce 8600GT 512 DDR2-es kártyát. A kérdésem az, hogy lehetséges okozója-e a vga a rendszerem roskadozásának?? Egyébként most a szóban forgó konfigról írok, a spontán rebootok leggyakrabban videók lejátszásánál, de előfordul, hogy netezés közben is jelentkeznek. Ha youtube-on elindítok egy HD jelzésű videót, lerohad a gép. Egy-két nap ilyen szenvedés után egyszerre csak megunja és nem bootol többet. az elmúlt 2 napban 3-szor raktam újra a windows-t. Az illesztőprogramokból mind a legújabbakat raktam fel, ezért a VGA kompatibilitására vagy hibás RAM-ra gyanakszom. Tudnátok valami irányt mutatni?
    Köszönettel
    I

Aktív témák