Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Energie X #868 üzenetére

    Jó kérdés, eddig egy videóban láttam, amit szponzoráltak, felrakta a srác, de ott nem mondott az ujjlenyomatról semmit. A neten a saját felrakós videójuk nem S24U-s, és ott is az volt benne, hogy felrakás után vedd fel ugyanazt az ujjad kétszer. Az S24U-s termékoldalukon van egy csomó tulajdonság meg fotó, de az ujjlenyomat-olvasó kezeléséről semmi. És ha emlékeztek, a korábbi szériáknál is mindenféle okosított megoldás volt arra, hogy olvassa az ujjlenyomatot.

    Régebbi telefonjaimon, amiknek sík volt a képernyője, imádtam az üvegfóliát. Felrakod, nem karcolódik meg koszolódik, egy év múlva is szinte tökéletes. De azokon még hátul volt az ujjlenyomat-olvasó, így nem befolyásolta. Az S21U-nak már egész jó volt az ujjlenyomat érzékelése, a S23U-nak meg aztán teljesen jó, nagyritkán hibázott (gyári fóliával). Gondolom az S24U is hasonlóan jó, és nagyon nem örülnék, ha az üveggel visszatérnék oda, hogy minden második leolvasás jó csak.

    Szóval én is kivárok. Első körben rendeltem egy Spigen NeoFlexet, mert a Samu saját fóliája rohadt drága, ez jó lesz addig, amíg vagy annak lemegy az ára, vagy kiderül, hogy melyik a tuti üvegfólia rá.

Új hozzászólás Aktív témák