Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz spiritex #402 üzenetére

    Nálam ez van. [link] a Revoban. A negyedik, legalsót válaszd.
    Amikor kilistázza a törlendő programnál, hogy miket talált akkor ott vannak félövéren kiemelt reg.bejegyzések. Csak ezeket szabad törölni, de erre írtam azt, hogy minden félkövér előtt van egy pipa ablak is. Mielőtt beteszed a pipát azaz kijelölöd törlésre, ha van előtte + jel akkor katt a plusz jelre, ekkor lenyílik a többi hozzá tartozó bejelölendő is. Ezekbe is csak a félkövéreket jelöld ki azaz tegyél be pipát. Így menj végig. De lehet, hogy még további lenyíló bejegyzések is lesznek. Mindet nézd végig.
    Én Revo Free-t használok, az 1.95 verzió számú. Te a Pro-t telepítetted fel? Általában ha elindul az eltávolítás akkor először a telepített program saját eltávolítóját futtatja le majd csak utána keresi a még megmaradt bejegyzéseket. Viszont egy fontos dolgot majdnem elfelejtettem. Valahol amikor az eltávolítás közepe felé tart, feldob egy ablakot, hogy befejeződött az eltávolítás és újraindítás most vagy újraindítás később. Ilyenkor az Újraindítás későbbet válaszd!!! Na ezek után fog még keresni és utána jönnek a félkövéren való bejegyzések.
    Ha ezzel távolítod el akkor biztos, hogy nem marad semmi utána.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák