Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antigabo

    tag

    válasz Avermedia_hu #425 üzenetére

    Szia 'Aver

    Megérkezett ma az R889 - összedobtam otthon egy klassz multimédiasarkot - és nekiültem kipróbálni !
    Leírom a gyors és friss észrevételeimet tapasztalataimat és hozzászólok a te általad írtakhoz is -
    most olyan formában hogy ne kerüljön törlésre - de még mindig egyenesen és őszintén !..

    Szóval teszteket,véleményeket keresvén csodálkoztam hogy nem keresik -

    - magyar nyelvű weboldalon normális marketingje, leírása van,naprakész diverekkel
    - A menűje magyar - hibátlan - (gyorsan áttekintve)
    - nem drága
    - a szolgáltatások, képminőség kiváló
    - nagyon kicsi doboz- mobil

    Remélem hogy megtalálom hozzá a megfelelő beállításokat, installációt mert igéretesnek tűnik számomra !

    És... :(((

    Én sem értem ami ebben az országban folyik.
    Az emberek elbutultak.
    Olyan "szolgáltatókat" pénzelnek akik egyáltalán nem érdemlik meg.
    Mert : bénák, lusták, amatőrök. - az emberek is és akiknek fizetnek hogy ócska minőséget és hazudozást, terelést kapjanak támogatás helyett !

    Én miután kipróbáltam úgy érzem hogy megtaláltam azt az eszközt amire már rég vártam és ki fogom belőle hozni a maximumot ! Nagyon örülök neki ! :C
    DVB-S vevővel - anno - a digitális vétel úttörői között több mint tízezer TV csatornát foghattam 35 műholdról a precízen beállított forgatómmal 45°nyugattól 80°keletig.
    Ha kielégítene a magyar tv (amiből évente kb 20 percet tudok megnézni saját akaratomból) akkor nem is nyomkodnék én semmit...

    Üzenetem :
    Se a tudást se a tudni akarást ne blokkoljátok ! :N
    Mert :..

    Szégyen a tudás - de hasznos !

Új hozzászólás Aktív témák