Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Telda #337 üzenetére

    K6000-ret meg a K2000-ret is nyugodtan megnézheted (keres rájuk a youtube-n is hogy milyen felvételük van)
    K6000-bem még G szenzor is van

    Amúgy szerintem a G szenzornak parkolóban van szerepe mikkor áll a kocsi és valaki mondjuk nekitolat , próbáltátok már hogy meglökitek a kocsit kézzel hogy bekapcsol e a rögzítés
    Mert a G szenzor szerintem ara való ha véletlen nincs bekapcsolva erőhatás hatására elmenti a erőhatás előtti és utáni történéseket , ilyen fél alvó állapotban van szerintem ilyenkor a készülék nem rögzít csak a belső pufferbe teszi a videót és ha erőhatás történik akkor felveszi a dolgokat, de ezt bizonyítani nem tudom mert az én olcsó kütyümbe nincs G szenzor
    Így a tesztelés rátok vár

    Tényleg TaaT ha gondolod min olcsóbb megoldás ez a kettő is felkerülhet az első hozzászólásba

    Találtam itt a logout.hu egy GS8000 FullHD DVR tesztet de ha jól emlékszek van még más típus is

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák