Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Sziasztok!

    Szeretnék menetrögzítő kamerát az autómba, viszont sosem használtam még, és nem értek hozzájuk. Sőt, semmit sem tudok róluk. Hol kezdjem az utánaolvasást?

    Lehet hülyeség, de van egy olyan benyomásom, hogy olyat kellene keressek, ami vagy 360 fokba tud felvételt készíteni, vagy hátulra is rögzít. Bevallom, még nem volt olyan forgalmi szituáció, amikor úgy éreztem volna, hogy mennyire kellett volna egy kamera, így még átgondolom majd még egyszer, hogy tényleg szükségem van rá. Szerintem leginkább csak a netes dash-cam videó összeállításokból jön az ötlet. Bár nem tudom itthon a bíróság/rendőrség foglalkozna-e a felvételemmel.

    Másik kérdésem, hogy a kábel elvezetés mennyire bonyolult? Milyen megoldások léteznek rá?

    Összefoglalót elolvastam. Még mindig a Xiaomi 70Mai Dash Cam-ot ajánljátok a legjobban?
    Ugyanitt konkrét memóriakártya ajánlást is érdekelne majd. Általában sok picit vezetek. Leghosszabb utam talán 2 óra volt eddig (nem tudom számít-e).

    Ha bármi fontosat kihagytam, megköszönöm, ha jelzitek.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák