Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Dr. Szilikát #11009 üzenetére

    Koszi!
    Ez mondjuk elegge ellentmondo adatok. Megneztem osszesen a 13 honap alatt 700 csesze kavet foztem le. Az 5000 csesze meg a 95 liter jo parositas foleg hogy bekapcsolasnal+kikapcsolasnal mennyit folyat at...
    Persze a Philips azt ajanlja hogy 3 havonta csereljem, csak az erdekel hogy valosagban milyen gyakran kell. Olajtablettara meg a vizkovetlenitesre is valami irrealis adatot adott meg (mikozben vizkovetlenites alapbol ugye kerdeses hogy mennyire szukseges ha mar vki 3 havonta cserel Aquacleant aminek pont az az ertelme hogy ne kelljen).
    Tudom hogy a Philips szeretne 3 ezer Ft-ert 6dbos olajtabletettat meg szinten 3 ezres vizkooldot eladni (ez talan az osszes termekuk kozul a legpofatlanabb), csak a kerdesem az hogy ha nem jelez a gep, es a sajat kalkulacioja szerint is 60%os a szuro akkor evente azert erdemes-e ennek ellenere. Amit irtal hogy a membran eltomodese miatt valoszinuleg igen az alapjan hajlok ra hogy igen :)

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák